Home | Sitemap


150.000,- € 4.518.900,- SKK

sledovať ponuku

4 izb. RD pri lese a potoku v Harmónii pred kolaudáciou

Predáme novopostavený rodinný dom v prekrásnom prostredí v Modre – Harmónii na Okružnej ulici, na hranici lesa a potôčika s priamym prístupom z verejnej komunikácie. Rodinný dom je 2-podlažný, 4-izbový s úžitkovou plochou 82 m2. Dom je postavený klasickým a osvedčeným stavebným procesom - z tehál obvodové murivo aj priečky, betónová základová doska, zateplený, je napojený na elektriku a mestskú vodu. Kanalizácia je riešená žumpou. Kúrenie je podlahové elektrické s modernou technológiou, ktorá zaručuje nízke prevádzkové náklady. Pozemok má celkom 310 m2, zastavaná plocha domu je 50 m2, (pôdorysne 8 x 6,25 m). Vnútorná dispozícia spodného podlažia je riešená vstupom do domu do chodby z ktorej sa vstupuje samostatne do spodnej kúpeľne, jednej izby ako aj do obývacej miestnosti, ktorá je spojená s kuchyňou. Obývacia izba disponuje aj komínom s prípravou na krb alebo osadenie kachlí a samozrejme obývačka umožňuje výstup na vonkajšiu terasu a do záhrady. Do hornej časti domu sa vstupuje pevným schodiskom. Horné podlažie je riešené vstupom od schodiska stredovou halou, z ktorej sa vstupuje samostatne do hornej kúpeľne, izby aj spálne, ktorá má v zadnej časti samostatný šatník a v prednej časti vstup na balkón. Dom je t.č. vo finálnej výstavbe a v príprave na kolaudáciu. Predáva sa v stave holodom (bez podláh, int. dverí, zárubní, sanity, kuchyne, obkladov a pod.). Všetky koncové rozvody, zástrčky, stierky, vonkajšia fasáda, okná, vonk. dvere, kotol na ohrev vody a pod. sú súčasťou holodomu + oplotenia, úprava terénu, terasy
Nehnuteľnosť je súčasťou projektu výstavby len dvoch identických domov, kde jeden je situovaný bližšie k Okružnej ul. a druhý v zadnej časti na hranici lesa. Oba domy majú ešte každý ½ podiel časti pozemku, slúžiaci na vjazd na ulicu (spolu 33,5 m2).
Okružná ulica je verejná komunikácia, asfaltová, v zime udržiavaná, so štandardnými službami (OLO, pošta), zástavka autobusu v krátkej pešej dostupnosti.
Rodinný dom zaujme človeka, ktorý má predstavu bývania mimo hluku mesta a frekventovaných ulíc, chce byť v priamom styku s prírodou, ocení úplne odlišnú a zdravú klímu, ale uvíta aj rýchlu dostupnosť do centra Modry, kde je kompletná občianska vybavenosť. Dom je ideálny samozrejme aj len na rekreačné účely.
Harmónia je rekreačná oblasť, podľa regulatív a územného plánu mesta Modry sa stavby v tomto území môžu definovať ako „Rekreačné domy na trvalé užívanie“, väčšina vlastníkov nehnuteľností v okolí využívajú domy na trvalé bývanie.
Info k foto: Fotodokumentácia uverejnená v ponuke je v procese výstavby z decembra.
Viac info a obhliadky: 0905 814 463


Poloha nehnuteľnosti na mape:

Štát: Slovensko
Okres: Pezinok
Mesto: Modra
Ulica: Okružná

Druh: Rodinný dom - novostavba
Typ: predaj


Podrobné informácie:

Poschodieneuvedené
Počet poschodí2
Počet izieb4
Zastavaná plocha50 m²
Celková rozloha82 m²
Rozloha pozemku310 m²
Úžitková plocha82 m²
Statusaktívne
Balkónáno
Terasaáno
Parkovanieáno
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Zateplený objektáno


Ďalšie fotografie nehnuteľnosti:Pre viac informácií kontaktujte:


Alexandra Kolevová

Alexandra Kolevová

maklér

Telefón: 0905814463
E-mail: alexandra@hoffmannreal.sk

všetky realitné ponuky makléra


Rodinný dom Pezinok Rodinný dom Pezinok predajRealitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk