Home | Sitemap


136.000,- € 4.097.136,- SKK

sledovať ponuku

DOM / CHATA na trvalé bývanie so záhradou / pri hrádzi

Predáme rodinný dom so záhradou na trvalé bývanie a užívanie, vedený na liste vlastníctva ako záhradná chata s prideleným súpisným číslom, v rekreačnej oblasti pri hrádzi a ramene Dunaja. Lokalita je už v súčasnosti využívaná obyvateľmi prevažne na trvalé bývanie, funguje tak ako všade pravidelná údržba ciest, OLO, zástavka MHD je v bezprostrednej blízkosti domu.
Dom je 2-podlažný s úžitkovou plochou 70 m2. Obývacia izba s kuchyňou so vstupom na terasu + dve samostatné spálne na poschodí, dve kúpeľne, komora, podstrešný odkladací priestor. Celková plocha záhrady – pozemku je 319 m2.
Dom bol postavený od základov a kolaudovaný v roku 2008, je to nízkoenergetická drevostavba, obvodové múry 400m + zateplenie polystyrénom 70 mm. Strecha je sedlová -škridla. Dom je napojený na mestskú vodu, elektriku, kanalizácia je riešená beznákladovou ČOV, kotol na ohrev vody, plyn nie je, na pozemku je studňa využívaná na polievanie záhrady. Kúrenie je riešené krbovými kachlami na tuhé palivo a elektrickými radiátormi. Celkové náklady na celoročnú prevádzku domu vychádzajú na cca 100 € (aj vrátane dreva na kúrenie).
Dom má sedlovú strechu, z jednej časti pokračujúcej strechy vzniká zastrešená časť bočnej terasy, na pozemku je postavená samostatná dielnička.
Pozemok je oplotený, okrasná záhradka upravená, z obývacej miestnosti je vstup na vydláždenú slnečnú terasu, slúžiaca na spoločenské letné posedenia, pokračujúca upraveným trávnikom.
V cene nehnuteľnosti ostáva aj vybavenie domu: Kuchynská linka na mieru komplet so spotrebičmi, skrine, komody, sedacia súprava, police, vstavané skrine, rámy postelí...atď... vrátane záhradného vybavenia (hadice, kosačka, náradia...)
Parkovanie je bezproblémové priamo pri dome na spevnenej ploche.
Vynikajúce možnosti rekreácie v bezprostrednom okolí, obľúbená cyklistika, rybolov, prechádzky v prírode, kanoistika, pri hrádzi letné bufety, neďaleko prístav malých plavidiel. Kompletná občianska vybavenosť je cca 1 km, rýchly prístup autom na diaľničný obchvat. Priateľské susedské vzťahy.
Dom je vhodný na bývanie pre kohokoľvek, kto vidí rozdiel medzi bývaním v preplnenom paneláku medzi štyrmi stenami a pozeraním sa z okna von a bývaním v domčeku, kde ¾ z roka trávime čas vonku, plne využívame posedenia na terase s rodinou a priateľmi, grilovačky, deti bazénik, staráme sa o krásu vlastnej záhradky, máme nekonečný výbeh pre psa, plne využívaný bicykel...atď. Alebo je dom vhodný ako letné rodinné sídlo pre relax a oddych.
Nadzemný viditeľný rozvod v blízkosti, ktorý môže byť pre niekoho na pohľad rušivý je dlhodobo nefunkčný a v pláne demontáže.
Úver na nehnuteľnosť je možný čerpať len čiastočne, vzhľadom na to, že je dom definovaný ako záhradná chata (treba sa informovať vo svojej banke...znalecká hodnota je totožná s predajnou cenou).
Viac info a obhliadky: 0905 814 463


Poloha nehnuteľnosti na mape:

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Mesto: Bratislava - Nivy
Ulica: Vlčie Hrdlo

Druh: Rodinný dom
Typ: predaj


Podrobné informácie:

Cenavrátane provízie
Rozloha pozemku319 m²
Úžitková plocha70 m²
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Vodaverejný vodovod
El. napätie230V
KanalizáciaČOV
Kúpeľňavaňa a sprchovací kút
Terasaáno
Parkovanieáno
Inžinierske sieteáno
Zariadeniezariadený
Zateplený objektáno
Bezbariérový prístup nie
Oknáplastové


Ďalšie fotografie nehnuteľnosti:Pre viac informácií kontaktujte:


Alexandra Kolevová

Alexandra Kolevová

maklér

Telefón: 0905814463
E-mail: alexandra@hoffmannreal.sk

všetky realitné ponuky makléra


Rodinný dom Bratislava - Ružinov Rodinný dom Bratislava - Ružinov predajRealitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk