Home | Sitemap


Cena v RK

sledovať ponuku

Môžete čoskoro bývať v novom 4-izb. dome na Trnávke

JEDINEČNÁ PONUKA, KTORÁ OSLOVÍ: Majiteľ pozemku na Trnávke (s právoplatnou ohláškou zo stavebného úradu na generálnu rekonštrukciu pôvodného domu - platná 2 roky) ponúka záujemcom možnosť kúpy: stavebného pozemku o výmere 368 m2 s pripraveným kompletným projektom (okrem záhradnej architektúry) na 2-podlažný moderný 4-izb. rodinný dom, už s dohodnutou a doporučenou stavebnou firmou na výstavbu domu do štandardu (t.j. aj s vnútornými zriaďovacími predmetmi). Rodinný dom je navrhnutý ako 2-podlažný s rovnou strechou, 3 samostatné spálne (balkóny a francúzske okná), 1 obývacia miestnosť s kuchyňou a jedálňou s priamym vstupom na vonkajšiu terasu, ktorá sa prípadne môže dodatočne predĺžiť aj o zimnú záhradu, alebo si zhotoviť efektnú pergolu, samostatná práčovňa, komora, zádverie so šatníkom, samostatné wc na I.NP, 2 kúpeľne spolu s wc na hornom poschodí. Navrhovaný projekt je výborne dispozične navrhnutý, kde spodné podlažie prakticky ponúka dennú časť s priamym využitím záhrady a terasy a horné poschodie je riešené ako nočná časť. Využitie záhrady a terasy je riešené tak, aby poskytovala majiteľovi želané nerušené súkromie, kde v prednej časti pozemku od ulice je navrhnuté parkovanie áut, oddeľujúce hranicu záhradnej časti a dom je situovaný na samom konci pozemku. Prístup na pozemok je od ulice, ktorú prakticky využívajú len vlastníci rodinných domov na ulici. Nehnuteľnosť je pripravená k „štartu“ stavebných prác, pôvodný dom na ktorých základoch bude nový dom je komplet vyprataný. Prakticky si logistiku bývania majiteľ nie len prakticky ale aj finančne nastavil tak, aby dosiahol plnohodnotné komfortné bývanie v samostatnom, novom a modernom rodinnom dome v širšom centre Bratislavy za +/- 300.000 €. V tomto štádiu sa predáva pripravený pozemok s právoplatnou stavebnou ohláškou a komplet projektom na rodinný dom za 168.000 €. Stavebná firma s ktorou je predbežne dohodnutá komplet realizácia pripravila rozpočet (výkaz/výmer aj s búracími prácami) na 120.000 € vrátane DPH. Pôdorysy a vizualizácie projektu sú v prílohách tejto ponuky. LV je bez tiarch.
/Pokiaľ by si chcel budúci vlastník samostatne vybaviť stavebné povolenie (napríklad z dôvodu výstavby väčšieho a iného domu) - územný plán zóny sú rodinné domy - kód 102, s možnou zastavanou plochou 25%, povolená podlažnosť 2+1.
Pokiaľ Vás ponuka oslovila, prosím kontaktujte ma na tel: , alebo mailom: (v zastúpení na základe exkluzívneho poverenia majiteľa)


Poloha nehnuteľnosti na mape:

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Mesto: Bratislava - Trnávka

Druh: Rodinný dom - novostavba
Typ: predaj - exkluzívne


Podrobné informácie:

Počet poschodí2
Počet izieb4
Zastavaná plocha80 m²
Rozloha pozemku368 m²
Úžitková plocha111 m²
Statusaktívne


Ďalšie fotografie nehnuteľnosti:Pre viac informácií kontaktujte:


Alexandra Kolevová

Alexandra Kolevová

maklér

Telefón: 0905814463
E-mail: alexandra@hoffmannreal.sk

všetky realitné ponuky makléra


Rodinný dom Bratislava - Ružinov Rodinný dom Bratislava - Ružinov predajRealitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk