Home | Sitemap


880.000,- € 26.510.880,- SKK

sledovať ponuku

Prevádzkovo-administratívna budova s pozemkom 23 árov GALVANIHO

S poverením vlastníka ponúkame na predaj administratívno-prevádzkovú budovu na Galvaniho ul., s priľahlým pozemkom vo vlastníctve 2333 m2. Hranica pozemku susedí s hlavnou ulicou Galvaniho. Pozemok je oplotený s posuvnou bránou na diaľk. ovládanie, je rovný so spevnenými betónovými plochami, je štvorcového tvaru a sú na ňom okrem parkovacích plôch aj postavené plechové sklady (bez súpisných čísiel) na betónových platniach. Administratívno-prevádzková budova je 3-podlažná (nepodpivničená), pôdorysná plocha je 18,3 x 9,3 m, kolaudovaná v roku 2007, obostavaný priestor celkom 1647m2. Je napojená na všetky inžinierske siete (kanalizácia, plyn, voda, elektrika), na pozemku je aj samostatná trafostanica.
Jedná sa o murovanú stavbu vyhotovenú klasickou metódou výstavby, založenú na plošných základoch z betónových pásov, zastrešenú šikmou sedlovou strechou rozdelenú do troch častí, kde stredná má hrebeň strechy nižšie ako postranné a má vikier s pultovou strechou v čelnej fasáde. Objekt predstavuje konštrukčný trojtrakt v priečnom smere vyhotovený stenovým systémom. Obvodové murivo a vnútorné nosné steny sú z Durisolových várnic s tepelnou vložkou, ktoré vytvárajú hrúbku muriva 300 mm. Vnútorné priečky sú taktiež murované z tvárnic Hebel hrúbky 100 a 150 mm. Vodorovné nosné konštrukcie - stropy sú monolitické na filigránoch Premac hrúbky 50 mm pre osovú vzdialenosť nosných múrov 6000 mm, so železobetónovou zálievkou 130 mm, nad ktorou sú vrstvy podlahy. Strešnú konštrukciu tvorí drevený krov so strešnou krytinou bonského šindlu. Klampiarske výrobky sú z pozinkovaného plechu bez farebnej úpravy. Okná a vstupné dvere sú plastové biele s izolačným dvojsklom. Budova nebola počas nepretržitej prevádzky od výstavby obnovovaná ani rekonštruovaná.

Dispozícia: Hlavný vstup do objektu je z čelnej JZ fasády cez predložené vyrovnávacie schody s podestou, vedľajší (distribučný) vchod je na ľavej strane čelnej fasády určený pre odber hotových výrobkov. Na 1.n.p. sa nachádzajú tri samostatné dielne: plastikárska, drevárska a zámočnícka. Po oceľovom schodisku v priestore cez dve podlažia je prístup na 2.n.p., kde je čistá výroba, kompletizácia, denná miestnosť s kuchynkou a kancelárie. Pokračovaním oceľového schodiska sa dostaneme na 3.n.p., kde je grafická montáž, grafické štúdio a sklad. Na každom podlaží je hygienické zariadenie.

Vybavenie: Objekt je zásobovaný teplom z vlastného zdroja tepla - z kotolne na zemný plyn, umiestnenej v podschodiskovom priestore na 1.n.p. Vykurovanie je teplovodné radiátorové, sú použité panelové radiátory Korad P90 a kúpelňové trubkové vykurovacie telesá. V kotolni je osadený jeden plynový závesný kondenzačný kotol Buderus Logamax plus GB 112-43 s tromi sadami regulácie vykurovacích okruhov a stacionárny zásobníkový ohrievač vody Logalux SU 160. ROzvod plynu je z oceľových zváraných bezošných rúrok. Elektroinštalácia je svetelná a motorická, istená automatickými ističmi a má aj štruktúrovanú kabeláž. Rozvody vody a kanalizácie sú z plastových rúrok. Objekt je vybavený kamerovým systémom s nahrávaním, zabezpečovacím zariadením s alarmom a vonkajšou sirénou, napojený na centrálny pult a spoločnosť G4S. Objekt je vybavený taktiež požiarnym hlásičom v kotolni a na najvyššom podlaží v budove.

V súlade s územným plánom, je teoretická možnosť vystať k budove z bočnej fasády prístavbu.
Vlastníkom nehnuteľností sú fyzické osoby, nehnuteľnosti sú bez právnych vád a predajom voľné.
Viac info a obhliadky: 0905 814 463


Poloha nehnuteľnosti na mape:

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Mesto: Bratislava - Ružinov
Ulica: Galvaniho

Druh: Budova
Typ: predaj


Podrobné informácie:

Poschodieneuvedené
Počet poschodí3
Zastavaná plocha170 m²
Celková rozloha2333 m²
Rozloha pozemku2333 m²
Úžitková plocha500 m²
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
Vodaverejný vodovod
El. napätie230/400V
Plynáno
Kanalizáciaáno
Výťahnie
Parkovanievlastné vyhradené
Inžinierske sieteáno
Postavené ztehla
Zariadeniečiastočne
Oknáplastové


Ďalšie fotografie nehnuteľnosti:Pre viac informácií kontaktujte:


Alexandra Kolevová

Alexandra Kolevová

maklér

Telefón: 0905814463
E-mail: alexandra@hoffmannreal.sk

všetky realitné ponuky makléra


Budova Bratislava - Ružinov Budova Bratislava - Ružinov predajRealitná kancelária je overeným partnerom www.ZoznamRealit.Sk